Antalya’da yılın ilk bebeği doğdu! Tam 00.00’da…

İHA

Heyecanla beklenen 2024’e girildi.

Antalya’da yaşayan Fevzi (28) Hafize Karabacak (23) çifti, 15 Ocak’ta dünyaya gelmesi planlanan ilk bebeklerinin heyecanı için gün sayarken, anne adayı Hafize Karabacak’ın öncesinde sancısı tuttu.

Gece yarısı dünyaya gözlerini açtı

Eşiyle birlikte Özel Vitale Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi’ne giden anne adayının sezaryenle erkek bebeği, tam olarak saat 00.00’da dünyaya geldi.

36 haftalık, 2 kilo 705 gram olarak dünyaya gelen bebeklerine ‘Kuzey’ ismini veren çift, çocuk sahibi olma ve yılbaşı sevincini bir arada yaşadı.

Hastane yönetimi tarafından yılbaşı tulumuyla annesinin kucağına verilen Kuzey bebek, anne ve babasına apayrı bir duygu yaşattı.

“Doğum saati 00.00 olarak kayıtlara geçti”

Normalde doğumun 15 Ocak’ta olacağını ve bu yüzden evde yılbaşı planladıklarını belirten baba Fevzi Karabacak, “Sancı probleminden dolayı beklediğimizden önce oldu biraz. Evde güzel bir yılbaşı planlıyorduk, daha güzel bir yılbaşıyla karşılaştık. Hastanede girmek zorunda kaldık. Bizim için bebeğimizin sağlıklı olması önemliydi. Sağlığında da herhangi bir problem yok. Doğum saati 00.00 olarak kayıtlara geçti. Yılbaşını tamamen unuttuk, bizim için Kuzey yılbaşı oldu.” dedi.

“Yılbaşımız Kuzey oldu”

Duygularının çok karışık olduğunu belirten anne Hafize Karabacak, “2024 yılına evde gireceğime, hastanede kucağımda bebekle girdim. Tam saat 12.00’de doğdu, çok şanslı bir bebek. O yüzden çok mutluyum. Doğum 15 Ocak’taydı. Yılbaşımız Kuzey oldu. Hastane ekibine çok teşekkür ediyorum. Doktorum çok ilgili ve alakalıydı. Oğluma yılbaşı tulumu giydirmişler ve çok yakıştı. Doğumum rahat oldu ve bebeğimi kucağıma aldığımda her şey değişti.” diye konuştu.

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir