Hakan Keleş ile yollar ayrılmıştı: Konyaspor’un yeni hocası belli oluyor!

Hakan Keleş ile yollarını ayıran Konyaspor’da yeni teknik direktör belli oluyor.

Tümosan Konyaspor’un teknik direktörlük görevi için Aykut Kocaman’ın yardımcı antrenörü olarak görev yapan Fahrudin Ömeroviç ile anlaşma sağladığı kaydedildi.

Yeşil-beyazlı kulübün sezon sonuna kadar anlaşma sağladığı Ömeroviç ile salı günü resmi sözleşmeye imza atacağı öğrenildi.

FAHRUDİN ÖMEROVİÇ KIMDIR?

Süper Lig ekiplerinden Atiker Konyaspor, Fenerbahçe Teknik Direktör Yardımcısı Fahrudin Ömeroviç’le anlaştığı ileri sürüldü.

26 Ağustos 1961’de bugün Bosna Hersek sınırları içerisinde yer alan Doboj’da doğan Fahrudin Ömeroviç, Boşnak eski kalecidir. Futbolculuk kariyerini sonlandırdıktan sonra teknik direktörlüğe soyunan Ömerovic, Türkiye’de futbol oynarken Türk vatandaşlığı aldı ve Türkiye’de adı Fahrettin Ömerli olarak biliniyor.

ANTRENÖRLÜK KARİYERİ

Ömeroviç, futbolculuğu bıraktıktan sonra Türkiye’de kalmaya karar verdi. Başlangıçta Safet Susic ve Aykut Kocaman’ın yardımcı antrenörü olarak çalıştı. İstanbulspor, Malatyaspor, Konyaspor ve Ankaraspor kulüplerinde de antrenör olarak görev yaptı. Boşnak teknik direktör son olarak Fenerbahçe’de Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın yardımcılığını yapıyordu.

Fahrudin Ömeroviç, daha önce 25 Ekim 2017’de Konyaspor ile teknik direktörlük için anlaşmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir