Sevgilisinin altı farklı kadından 12 tane çocuğu oldu: Kimin ne dediği umurumda değil… Ben ilişkimden memnunum

Büyük olasılıkla kimse sevgilisini bir başkasıyla paylaşmak istemez. Hele birlikte bir çocuğunuz varsa… Onu birlikte büyütmek istersiniz ve aranıza başka kimsenin girmemesini… 

Fakat gösteri dünyasında bu konuda farklı düşünenler de var elbette. Bazı ünlü çiftlerin evliliklerine heyecan katmak ve birbirlerinden bıkmamak için açık ilişki yaşadıkları konusunda açıklama yaptığını  bile hatırlıyoruz.

Gösteri dünyasında farklı kadınlarla olan ilişkilerinden çok sayıda çocuk sahibi olmasıyla tanınan bir ünlü var aslında. Ki onun örneği gerçekten son derece çarpıcı.

İki tanesi bir başka ünlüyle yaptığı eski evliliğinden olmak üzere toplamda 12 tane çocuğu var bu ünlünün.

İşte son günlerde onunla ilgili çarpıcı bir gelişme yaşandı. Bu ünlünün romantik ilişki yaşadığı genç kadın bu durumun yani onun kendisinden başka kadınlarla da görüşmesinin kendisini çok da rahatsız etmediğini anlattı.

ŞİMDİLİK ALTI FARKLI KADINDAN 12 TANE ÇOCUĞU OLDU: BİRİNİ KAYBETTİ
Altı farklı kadından toplamda 12 çocuk sahibi olan bu ünlü, Mariah Carey’in eski eşi olarak da tanınan Nick Cannon.

43 yaşındaki Cannon’ın altı tane farklı kadından 12 tane çocuğu var. İşte onunla bir çocuk sahibi olan TV programı sunucusu Bre Tiesi de geçtiğimiz günlerde bu konuda çarpıcı sözler sarf etti.

Bir dijital yayın platformunda emlak programının sunuculuğunu üstlenen Tiesi, ekip arkadaşlarıyla konuşurken konu döndü dolaştı Nick Cannon ile ilişkisine geldi.
?

ONUN UMURUNDA DEĞİL
Tiesi, ekip arkadaşlarına Cannon’ın farklı kadınlarla çok sayıda çocuk sahibi olmasına ilişkin insanların ne düşündüğünü umursamadığını belirtti. Buna rağmen yine de Nick Cannon’ı sevdiğini sözlerine ekledi.

32 yaşındaki Tiesi, kendisine yöneltilen “Eğer sen bir başkasıyla ilişki kurarsan Nick bunu umursar mı?” sorusuna da şöyle ilginç bir yanıt verdi: “Bilmiyorum.. Belki de.”

Kendisine bu soruyu soran ekip arkadaşının şaşkınlığa düşmesi üzerine Bre Tiesi sözlerini şöyle sürdürdü: ” Yani demek istiyorum ki ben ne istersem onu yaparım. Ama asla Nick’e saygısızlık etmem. Bunu yapmam.”

Tiesi birçok insanın bu karmaşık durumu onaylamadığını belirtip “Ama ben insanların bu konuda ne düşündüğünü umursamıyorum” diye tamamladı sözlerini.

Bre Tiesi’ye göre bu durum insana bir tür güç sağlıyor. Kimse kimseden bir şey beklemiyor. Dünyaya gelen çocuklara da gayet iyi bakılıyor. Yani bu şekilde insanın hayatında herhangi bir boşluk kalmıyor.

‘BEN İLİŞKİMDEN MUTLUYUM’: Bre Tiesi, daha önce de People dergisine verdiği bir röportajda “Ben ilişkimde mutluyum. Nasıl olduğunun önemi yok. Eğer biriyle ilişkim varsa vardır” diye konuşmuştu.

İŞTE ÇOCUKLARININ DÖKÜMÜ


Nick Cannon’ın çocuklarına şöyle bir bakarsak… Ünlü şarkıcı Mariah Carey ile yaptığı evlilikten 12 yaşında Monroe ve Moroccan adında biri kız diğeri erkek ikizleri bulunuyor.

Model Abby De La Rosa ile birlikteliğinden 1 yaşında Beautiful Zeppelin, 2 yaşında Zion Mixolydian ve Zillion Heir adında ikizleri var.

Model Brittany Bell’den ise üç çocuğu var Nick Cannon’ın. 6 yaşındaki Golden Sagon, 3 yaşındaki Powerful Queen ve 1 yaşındaki Rise Mesiah.

Bunlara ek olarak Cannon, model LaNisha Cole’dan da 1 yaşında Onyx Ice adında bir erkek çocuğu sahibi oldu.

Model Alyssa Scott ile ilişkisinden ise 1 yaşına giren Halo adında bir çocuğu var. Scott ile ilişkisinden dünyaya gelen ilk bebeği Zen ise 2021 yılında henüz 5 aylıkken beyin tümörü nedeniyle hayatını kaybetmişti.

Cannon ve onun farklı kadınlardan çok sayıda çocuk dünyaya getirmesini önemsemeyen Brie Tiesi’nin Legendary Love (Efsane Aşk) adında bir yaşında bir oğlu bulunuyor.

‘TEK EŞLİLİK SAĞLIKLI DEĞİL’ DEMİŞTİ
Nick Cannon katıldığı bir programda tek eşliliğe karşı olduğunu ve bunu sağlıklı bulmadığını söylemişti.

Devletin, onayladığı bir evrakla “Bu bir bağ, bu bir ahit” demesine izin verdiğinizde artık bekar değilsinizdir. Ama resmiyeti dahil etmeden de kendi aranızda anlaşma yapabilirsiniz. ‘Biz tek eşli olmayı seçtik, çünkü hiç kimsenin, sahip olduğumuz bu enerjinin bir parçası olmasını istemiyoruz’ diyebilirsiniz. Ben bunu yapmıyorum.” Sözün bu noktasında Nick Cannon kendi açısından baktığında tek eşliliği sağlıklı bulmadığını ifade etti. Bu konuda şunları söyledi: “Tek eşliliğin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Bunun bencillik ve sahiplenme alanına girdiğini hissediyorum.”

Cannon; bütün çocuklarının annelerinin kendisi için harika birer anne olduğunu da sözlerine ekledi.

43 yaşındaki Cannon şu ana kadar tek evliliğini Mariah Carey ile yaptı. Bugün ilişkisini sürdürdüğü ve genellikle model ya da sunucu olan kadınların yanı sıra bir dönem moda dünyasının yıldızlarından olan Selita Ebanks ile yaşadığı ilişkiyle de konuşuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir