Skoda fiyatları törpüledi! Clio fiyatına Skoda Scala fırsatı!

Skoda Scala, C HB sınıfındaki rekabetçi otomobil pazarında kendine sağlam bir yer edinmeye devam ediyor. Yoğun rekabetin yaşandığı bu segmentte, Scala, avantajlı fiyat seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Türkiye otomobil pazarında 1.249.900 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilere sunulan Scala, fiyat-performans oranıyla rakiplerinden ayrılıyor.

Model, baz donanım seviyesinde 110 beygir güç üreten 1.0 litrelik benzinli motor ile geliyor. Bu motor, günlük kullanımdan uzun yolculuklara kadar geniş bir kullanım yelpazesi sunarken, yakıt verimliliği ve performansıyla dikkat çekiyor.

. Scala’nın bu motor seçeneği, özellikle ekonomik ve dinamik bir sürüş deneyimi arayan kullanıcılar için ideal.

Patron çıldırdı! Skoda Scala fiyat listesi!

Scala’nın en dikkat çekici özelliklerinden biri de, giriş segmenti dahil olmak üzere tüm donanım seviyelerinde sunulan DSG şanzımanın varlığı. DSG şanzıman, sürücülere hem konforlu hem de verimli bir sürüş deneyimi sağlıyor. Bu modern şanzıman teknolojisi, sürüş esnasında yumuşak geçişler sunarak, hem şehir içi hem de şehir dışı kullanımda üstün bir performans sergiliyor.

Skoda Scala, geniş iç hacmi ve ferah kabin alanıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ayrıca, modelin zarif tasarımı ve modern teknolojik donanımları, kullanıcılarına hem stil hem de işlevsellik sunuyor.

Scala’nın geniş bagaj hacmi, özellikle aileler ve sık seyahat edenler için büyük avantaj sağlıyor. Gelelim fiyat konusuna. Sizler için hazırlamış olduğumuz fiyat detaylarına hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Elite 1.0 TSI 110 PS DSG

Fiyatı: 1.249.900 TL

Premium 1.0 TSI 110 PS DSG

Fiyatı: 1.399.900 TL

Premium 1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Fiyatı: 1.499.900 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir